Nowoczesne okna i drzwi

okna sprzedaż montaż serwis

Fenster und Türen

Fenster aus Polen

Nasza firma charakteryzuje się indywidualnym podejściem do klienta, fachowym doradztwem uwzględniającym jego preferencje oraz wysokiej jakości produktami. Pracownicy DS-Bud profesjonalnie oraz rzetelnie montują zakupione przez klientów okna, drzwi, parapety oraz rolety. Dokładamy wszelkich starań, by każdy był zadowolony z naszych usług. Zamieszczone poniżej opinie świadczą o tym, że nam się udaje! Serdecznie za nie dziękujemy! Motywują nas do rozwoju i ciągłego udoskonalania naszej oferty.

"Rzetelne podejście do pracy i fachowy montaż."

− Dariusz Pawłowski, Bau Service

"Z firmą DS-BUD współpracujemy od 2010r. Jest to firma, która montowała dla nas wiele obiektów, z których jesteśmy zadowoleni pod względem jakości jak i dotrzymywania terminów."

− Tomasz Olejnicki, właściciel BKF Poland

"Rekomenduje firmę DS-BUD jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań. Współpraca z firmą pana Dariusza Stefankowskiego układa się pomyślnie."

− Wiesław Szczepaniak, właściciel Enterprise Viktor

"Polecamy firmę DS-BUD, która wszystkie prace, związane z montażem stolarki okiennej i drzwiowej z PCV i aluminium wykonała solidnie, terminowo i z należytą starannością. Wspomniane prace były wykonywane zarówno w Polsce jak i na terenie Niemiec."

− Antoni Kazimierczyk, PHU "POINTA"

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i skontaktuj się z nami jeszcze dziś.

Kontakt