Nowoczesne okna i drzwi

okna sprzedaż montaż serwis

Stefankowscy

Stefankowscy

Fenster und Türen

Fenster aus Polen

Referencje

Nasza firma charakteryzuje się indywidualnym podejściem do klienta, fachowym doradztwem uwzględniającym jego preferencje oraz wysokiej jakości produktami. Pracownicy DS-Bud profesjonalnie oraz rzetelnie montują zakupione przez klientów okna, drzwi, parapety oraz rolety. Dokładamy wszelkich starań, by każdy był zadowolony z naszych usług. Zamieszczone poniżej opinie świadczą o tym, że nam się udaje! Serdecznie za nie dziękujemy! Motywują nas do rozwoju i ciągłego udoskonalania naszej oferty.

"Rzetelne podejście do pracy i fachowy montaż."

− Dariusz Pawłowski, Bau Service

"Z firmą DS-BUD współpracujemy od 2010r. Jest to firma, która montowała dla nas wiele obiektów, z których jesteśmy zadowoleni pod względem jakości jak i dotrzymywania terminów."

− Tomasz Olejnicki, właściciel BKF Poland

"Rekomenduje firmę DS-BUD jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań. Współpraca z firmą pana Dariusza Stefankowskiego układa się pomyślnie."

− Wiesław Szczepaniak, właściciel Enterprise Viktor

"Polecamy firmę DS-BUD, która wszystkie prace, związane z montażem stolarki okiennej i drzwiowej z PCV i aluminium wykonała solidnie, terminowo i z należytą starannością. Wspomniane prace były wykonywane zarówno w Polsce jak i na terenie Niemiec."

− Antoni Kazimierczyk, PHU "POINTA"

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i skontaktuj się z nami jeszcze dziś.

Kontakt