Okna aluminiowe – Szczecin

W naszym salonie mogą Państwo zakupić nowoczesne okna aluminiowe. Mają one wiele zalet, dlatego gorąco polecamy je naszym Klientom. Cechują się m.in. lekkością, a także trwałością. Dodatkowo ich ramy są mniej podatne na uszkodzenia, a także zmianę rozmiarów pod wpływem wahań temperatur. Polecamy je również tym inwestorom, którzy potrzebują stolarki okiennej w nietypowych kształtach, np. okręgu lub trapezu, gdyż można stworzyć je właśnie z aluminium. Do zalet okien aluminiowych lub okien drewnianych czy trzeba zaliczyć również fakt, że mogą być produkowane z wąskich profili, dzięki czemu są smukłe i znakomicie prezentują się w przypadku dużych przeszkleń.

Czy okna aluminiowe są trwałe?

Wiele osób obawia się o trwałość okien z aluminium, jednak zupełnie niepotrzebnie. Są one bowiem zabezpieczane przed korodowaniem za pomocą anodowania lub malowania proszkowego. Nie trzeba przejmować się również ich konserwacją. Wystarczy tylko regularna troska o ich wygląd, dzięki czemu odwdzięczą się bardzo długą żywotnością.

Parametry izolacyjne

Co z izolacyjnością okien aluminiowych? Także i tu inwestorzy nie muszą się obawiać, gdyż współcześnie są one wyposażone w wypełnienia izolacyjne wykonane zazwyczaj z poliuretanu, dzięki czemu są równie oszczędne, jak stolarka okienna z plastiku lub drewna. Oczywiście nie można zapomnieć o prawidłowym montażu okien aluminiowych, gdyż tylko wtedy można liczyć na ich szczelność, a tym samym oszczędność na comiesięcznych rachunkach.

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem okien aluminiowych lub stolarki okiennej z innych tworzyw, serdecznie zachęcamy do wizyty w naszym salonie w Szczecinie.