Okna PCV – Szczecin

W naszej ofercie znajdą Państwo setki wariantów okien PCV od najlepszych producentów. Są one wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, dzięki czemu są tańsze od okien drewnianych (nawet o 15%), a przy tym bardzo wytrzymałe. Jeśli chodzi o ich solidność, to doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku niskich, jak i wysokich temperatur, a także nie niszczeją pod wpływem promieniowania ultrafioletowego. Ich powierzchnia pozostaje również gładka, nawet po wielu latach.

Bez kompromisów

Kolejnym atutem okien PCV jest ich energooszczędność. Specjalne pakiety szybowe, które Państwu oferujemy, a także kilkukomorowe profile sprawiają, że cechują się one wysokimi parametrami termoizolacyjnymi. Oczywiście, aby z domu nie uciekało ciepło, istotny jest także profesjonalny montaż okien, którym również się zajmujemy. Wszystko po to, aby utrzymywać stałą i komfortową temperaturę we wnętrzach, a przy tym ograniczyć koszty na ogrzewanie.

Design na najwyższym poziomie

Ogromnym atutem okien PCV jest również ich wygląd. Stolarka firm, których produkty mamy w naszej ofercie, cechuje się znakomitym designem i dbałością o detale. Przykładem są okna Schuco cieszące się ogromną popularnością wśród naszych Klientów, a także okna Veka, uznanego polskiego wytwórcy. Wszystkie one dostępne są w wielu wariantach wykończenia tak, by mogli Państwo wybrać odpowiedni dla siebie produkt.

Oferta okien PCV

Naszą ofertę stolarki PCV stworzyliśmy w oparciu o różnorodność. Właśnie dlatego znajdą Państwo w naszej ofercie – poza oknami Schuco i Veka – również okna Rehau tworzone w oparciu o unikalne wzornictwo i inteligentne rozwiązania gwarantujące oszczędność i solidność na lata.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą okien Aluplast, Schuco, Veka oraz drzwi porta, serdecznie zachęcamy do kontaktu.