Drzwi z montażem Szczecin

Decyzja dotycząca wyboru odpowiedniej stolarki drzwiowej to niezwykle istotny aspekt końcowego etapu aranżacji wnętrza. W DS-Bud oferujemy zróżnicowany wybór drzwi z montażem w Szczecinie, gwarantując jednocześnie rzetelne i profesjonalne doradztwo ze strony naszych doświadczonych specjalistów. Nasz asortyment obejmuje różnorodne propozycje drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej i stylistycznej oraz z opcją wyboru wersji z przeszkleniami lub bez. Oferujemy także innowacyjne konstrukcje przesuwane (tzw. łamane), które znakomicie sprawdzą się w małych wnętrzach oraz drzwi wejściowe o wysokich parametrach izolacji termicznej, zapewniające ciepło, komfort i bezpieczeństwo w budynkach mieszkalnych i produkcyjnych.

Nasza propozycja skierowana jest do wymagających klientów, którzy cenią sobie jakość, rzetelność oraz fachowe doradztwo. W DS-Bud dbamy o to, aby nasze artykuły i usługi spełniały najwyższe standardy jakościowe, a nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z podjętej decyzji. Poza propozycją montażu drzwi na terenie Szczecina oferujemy także wyjątkowo dobre okna drewniane, doskonale uzupełniające naszą ofertę.

Wybór drzwi zewnętrznych

Drzwi zewnętrzne to oczywiście decyzja na lata, dlatego trzeba dobrze ją przemyśleć. Pierwszym kryterium jest wygląd, który powinien komponować się z fasadą budynku. Dobrze, aby wraz ze stolarką okienną i drzwiami garażowymi tworzyły spójną kolorystycznie całość. Dodatkowo muszą być wygodne w użytkowaniu, dlatego nie zaleca się, by były węższe niż 90 cm, a sam otwór w murze musi być, o co 10 cm szerszy. Minimalna wysokość to natomiast 200 cm, dzięki czemu będzie można wnosić meble i większe przedmioty. Kolejnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, jest zastosowanie lub brak przeszklenia. Jeśli ganek nie jest dodatkowo doświetlony za pomocą okna, wówczas przynajmniej niewielka szyba poprawi widoczność we wnętrzu.
Nasi doświadczeni specjaliści służą fachową pomocą przy doborze idealnych drzwi, spełniających oczekiwania każdego klienta. Dodatkowo oferujemy kompleksową usługę montażu drzwi zewnętrznych na terenie Szczecina, zapewniając przy tym najwyższą jakość wykonania i pełne zadowolenie klientów

 

Montaż drzwi Szczecin

Poprawnie wykonany montaż drzwi zapewnia nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale także optymalny komfort termiczny i akustyczny. Aby stolarka drzwiowa była szczelna, istotny jest odpowiedni sposób jej instalacji, wykonywany z troską o detale. Nasi wykwalifikowani fachowcy dbają o dokładne wykonanie izolacji, a także prawidłowy montaż progu, który istotny jest dla zachowania stabilności i szczelności. W ramach naszej usługi montażu drzwi w Szczecinie zapewniamy nie tylko bezpłatny pomiar, dostarczenie oraz wniesienie drzwi, demontaż starej ościeżnicy i montaż nowej, ale również wypełnienie przestrzeni pomiędzy murem i ościeżnicą specjalną pianką lub zaprawą betonową. Ponadto zajmujemy się montażem wizjera, progów, wkładek, szyldów, zawiasów i specjalnych okuć oraz, w razie potrzeby, dopasowaniem ościeżnic i skrzydeł drzwiowych do wymaganego otworu.