Montaż okien i drzwi – Szczecin

Wybór stolarki okiennej i drzwiowej o wysokich parametrach izolacyjności cieplnej to dopiero pierwszy krok, by we wnętrzach było ciepło i nie dochodziło do ich szybkiego wychładzania. Istotny jest bowiem profesjonalnie wykonany montaż. Właśnie dlatego – oprócz oferty sprzedażowej – oferujemy Państwu montaż okien i drzwi w Szczecinie, wykonywany przez naszych wykwalifikowanych pracowników. Dzięki temu, że posiadamy własny transport oraz specjalistyczny sprzęt, jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie w krótkim czasie i na terenie całego województwa zachodniopomorskiego.

Montaż okien Szczecin

W dzisiejszych czasach wybór odpowiedniego dostawcy i instalatora stolarki otworowej może być wyzwaniem. W DS-Bud zapewniamy kompleksową usługę montażu okien w Szczecinie.
Oferujemy produkty od renomowanych producentów wykonane z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują trwałość i bezawaryjność w użytkowaniu. Mamy doświadczenie w setkach zamówień i instalacji dla klientów prywatnych oraz inwestycji. Nasz zespół specjalistów z przyjemnością podejmie się fachowego montażu okien i drzwi w Państwa domu. Oferujemy nie tylko estetyczne rozwiązania, ale zapewniamy także kompleksowe usługi, które zagwarantują niezawodność i solidność nowych okien i drzwi na wiele lat.

Podstawowe zasady montażu okien Szczecin

Montując okna można popełnić się na wiele błędów, które będą miały ogromny wpływ na ich właściwości użytkowe. Bardzo ważny jest sposób kotwienia ościeżnicy. Niedopuszczalne jest, aby okna montować tylko na pianę montażową. Trzeba użyć kotew lub dybli, które rozstawia się w odległości około 70 cm (stolarka z PCV lub aluminium) i 80 cm (stolarka drewniana). Ważne jest również to, aby dokładnie uszczelnić styk okien z murem za pomocą pianki poliuretanowej, choć nie może być jej zbyt dużo, by nie doszło do wypchnięcia ramy. Istotna jest też właściwa izolacja termiczna i stosowanie taśm uszczelniających oraz kołnierzy montażowych, by ograniczyć straty ciepła. Klamki i zamki powinny być mocowane solidnie i trwale, a w przypadku stolarki aluminiowej lub PCV, warto wybrać klamki z zamkiem blokującym dla większego bezpieczeństwa.  Oferujemy kompleksowe usługi montażu okien w Szczecinie i okolicach, zapewniając solidny i trwały montaż oraz fachowe doradztwo w wyborze stolarki i jej użytkowaniu.

Montaż drzwi Szczecin

Zakup i montaż drzwi w Szczecinie to najlepsza oferta, gdyż dzięki niej można oszczędzić sporo czasu na szukaniu fachowców wykonujących tego typu zlecenia. Na co zwrócić uwagę montując drzwi wejściowe? Istotne jest przede wszystkim zamocowanie ościeżnicy za solidnych kołkach rozprężnych, na których będzie opierać się ciężar skrzydła. Zalecamy również – podobnie jak w przypadku montażu okien – aby nie przesadzić z nadmierną ilością pianki, gdyż może dojść do wypaczenia ościeżnicy.
Dobrze dopasowane drzwi to klucz do zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu w pomieszczeniach. Stopień przeciwwłamaniowy i odpowiednio dobrane klamki to ważne elementy, a także warto zwrócić uwagę na jakość uszczelek.
Zapewniamy estetyczne i funkcjonalne drzwi z montażem w Szczecinie i okolicach. Nasz zespół fachowców zapewnia kompleksowe doradztwo, indywidualne podejście do Klienta oraz najwyższą jakość usług.