Usługi montażowe – Szczecin

Wybór stolarki okiennej i drzwiowej o wysokich parametrach izolacyjności cieplnej to dopiero pierwszy krok, by we wnętrzach było ciepło i nie dochodziło do ich szybkiego wychładzania. Istotny jest bowiem profesjonalnie wykonany montaż. Właśnie dlatego – oprócz oferty sprzedażowej – oferujemy Państwu montaż drzwi i okien wykonywany przez naszych wykwalifikowanych pracowników.

Zakup drzwi i okien z montażem w Szczecinie

Choć wiele firm zajmuje się dystrybucją stolarki otworowej, to nie wszystkie podejmują się również jej instalacji. Odpowiadamy na te potrzeby i oferujemy zakup drzwi z montażem, a także profesjonalny montaż okien. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, że stolarka będzie szczelna i będzie niezawodnie spełniać swoją rolę.

Podstawowe zasady montażu okien

Montując okna można popełnić się na wiele błędów, które będą miały ogromny wpływ na ich właściwości użytkowe. Bardzo ważny jest sposób kotwienia ościeżnicy. Niedopuszczalne jest, aby okna montować tylko na pianę montażową. Trzeba użyć kotew lub dybli, które rozstawia się w odległości około 70 cm (stolarka z PCV lub aluminium) i 80 cm (stolarka drewniana). Ważne jest również to, aby dokładnie uszczelnić styk okien z murem za pomocą pianki poliuretanowej, choć nie może być jej zbyt dużo, by nie doszło do wypchnięcia ramy.

Podstawowe zasady montażu drzwi

Zakup drzwi z montażem to najlepsza oferta, gdyż dzięki niej można oszczędzić sporo czasu na szukaniu fachowców wykonujących tego typu zlecenia. Na co zwrócić uwagę montując drzwi wejściowe? Istotne jest przede wszystkim zamocowanie ościeżnicy za solidnych kołkach rozprężnych, na których będzie opierać się ciężar skrzydła. Zalecamy również – podobnie jak w przypadku montażu okien – aby nie przesadzić z nadmierną ilością pianki, gdyż może dojść do wypaczenia ościeżnicy.

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem drzwi drewnianych lub okien z montażem, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.